Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Четвер 26 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - де моя улюблена?

Це підступна гра. Проводити її найкраще на другий день весілля, тому що в день весілля твоя довга сукня видасть тебе з головою. Суть у тому, що твій (вже) чоловік повинен впізнати тебе навіть із зав’язаними очима по твоїх колінах, а ти також повинна впізнати свого чоловіка по голові.
У ході цієї гри твоєму чоловікові востаннє надасться можливість торкнутися колін у декількох жінок відразу, а в тебе - погладити по голові таку ж кількість чоловіків.
Тобі зав’язують очі, а в цей час на стільцях, поставлених в ряд, сідають твій чоловік і його друзі (або інші запрошені гості). Ти повинна на дотик тільки по одній зачісці визначити, хто твій чоловік. Попереджаємо: тебе можуть розіграти, давши знак твоєму чоловікові, щоб він залишив своє місце і посадив замість себе будь-кого із гостей.
А тепер настає черга твого чоловіка. Йому треба бути впізнати тебе по нозі. Зрозуміло, твоє довга весільна сукня послужила б чудовим орієнтиром, особливо якщо всі твої подружки носять міні або, міді. Правда, ти також можеш відігратися, непомітно піднявшись зі свого місця й посадивши замість себе подругу. Але по тому, що довгого плаття йому ще не траплялося, твій чоловік запросто визначить, що тебе серед тих, що сидять, немає.