Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Четвер 26 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - екстрасенс

Для того щоб гра вдалася, знадобиться стіл (можна замінити його стільцем або табуретом) і камінь (підійде і цегла). Для проведення цієї гри необхідно п'ять-шість чоловік, які не проти випробувати на собі вплив екстрасенса.
Всі учасники гри стають в півколо перед провідним так, щоб їх було добре видно іншим гостям.
Ведучий починає "сеанс":
- Уявіть собі, що камінь, який ви бачите на табуретці, - це не звичайний камінь, а сяючий діамант. Сонце переливається в його гранях, і його сяйво сліпить вам очі. Закрийте їх (учасники гри закривають очі). Ви так хочете, щоб цей чудовий діамант належав вам! Щоб добратися до нього, ви готові повзти до нього навіть на колінах (виконується учасниками). Ви жодним чином не хочете, щоб ваші суперники, які теж хочуть заволодіти каменем чудової краси, зрозуміли ваші наміри, і тому ви протягуєте до діаманту розслаблену руку, ніби ви і не тягнетесь до діаманту (виконується учасниками). Насправді ж ви внутрішньо напружені і навіть висовуєте язик від напруги (виконується). А тепер завмріть! І відкрийте очі!
Після цього ведучий підходить до кого-небудь з гостей і, віддавши честь, доповідає: "Товариш командир! Група службових собак для пошуку зниклої ковбаси побудована!"
У такого підступу може бути чимало різних варіантів. На твій суд пропонуємо ще один.
Правила гри ті ж самі: учасники виконують те, що їм скаже ведучий. Ведучий починає: "Уявіть: ви знаходитесь на безкрайній рівнині, покритої ніжною зеленою травою. Ви відчуваєте себе таким маленьким і нікчемним, в порівнянні з цим велетнем, що хоча ви й вирівнюєтесь (виконується), все одно відчуваєте себе мізерно малим. Гріючись під променями сонця, вдихаючи свіже чисте повітря, ви розкидаєте руки в сторони (виконується). Вам хочеться розслабитися, і ви закриваєте очі і злегка струшуєте китицями розслаблених рук (виконується). А тепер замріть.
Після цього ведучий так само, як і минулого випадку, підходить до кого-небудь з гостей і каже: "Товаришу агроном! Городні лякала на колгоспному полі розставлені по місцях!"