Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Четвер 26 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - і зшити, і зв’язати

Якщо ти виходиш заміж, то цілком закономірно припустити, що незабаром у вас буде очікуватися поповнення сімейства. Але із цією щасливою подією пов’язано й безліч турбот: скільки всього треба заздалегідь купити, скільки маленьких повзунків і сорочечок зшити й зв’язати!
Почати можна прямо зараз: зрештою,  ви вже одружилися, і вам у принципі можна подумувати й про продовження роду.
Гра починається. Ведучий кладе перед вами дві вже розкроєні сорочки (змушувати вас кроїти в тих складних умовах, які вам зараз створять, було б занадто жорстоко). Крім того, кожному з вас покладена довга нитка, просунута в голку. Уважно роздивіться всі деталі одежинки. Готові? Тоді вам зав’язують очі.
А далі все залежить від того, у кого більше розвинені навички по шиттю - у тебе або у твого нареченого (звичайно таке завдання під силу жінкам, але в житті всяке буває... дивись, щоб твій обранець не переплюнув тебе в умінні шити). І тобі, і йому потрібно швиденько зшити по сорочці із зав’язаними очима. Найважливіше - не тільки робити по можливості прямі стібки, але ще й приладити всі деталі сорочки на свої місця, щоб у майбутньому при потребі ще й використати цей виріб за призначенням.