Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Четвер 26 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - кришталевий черевичок

Бажаючим взяти участь у грі (а їх може бути дуже багато: головне, щоб потім не вийшло звалище) зав'язують очі, після чого знімають з них все взуття і звалюють в одну купу. По команді ведучого гравці повинні знайти свою пару взуття і повернути її на законне місце - свої власні ноги. Зробити це буде в будь-якому випадку дуже важко, і якщо жінки ще зможуть визначити свої витончені туфельки за фасоном, прикрасам , то ось потрібну пару чоловічого взуття (з огляду на прикре схожість чоловічих черевиків) буде знайти значно складніше.
Якщо хочеш, щоб гра вийшла ще цікавіше, можна і сжульнічать. Наприклад, намовив тамаду, щоб він прибрав одну пару взуття або сховав по одній туфельки або одному черевику у декількох учасників гри, щоб вони опинилися в програші. Ще можна замінити одну пару взуття інший, "взятої напрокат" у одного з гостей, що не беруть участь в грі.
І все ж таки ми сподіваємося, що, незважаючи на всі ці хитрощі, переможців виявиться значно більше, ніж тих, хто програв.
Але як все-таки чинити з тими, хто програє? Доведеться їм заплатити: станцювати босоніж найдовший танець з тих, які є у фонотеці у ді-джея або тамади.