Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Субота 17 березня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - лицарський турнір

Для того щоб влаштувати такий "турнір", не варто включати в гру велику кількість учасників, інакше весь "турнір" може перетворитися на звалище. Досить буде навіть двох учасників, які претендують на звання "Найбільш спритний".
Кожному з "лицарів" ззаду до поясу прикріплюють "хвостик" з нитки, до кінця якої прив'язують порожню сірникову коробку (довжина нитки повинна вибиратися з тим розрахунком, щоб коробок при кожному русі учасника гри волочився за ним по підлозі).
По команді ведучого включається бойова музика, і "турнір" починається. Переможцем турніру буде вважатися той, хто зможе позбавити свого супротивника сірникової коробки. Обов'язкова умова: робити це можна, лише наступаючи на коробок ногою з таким розрахунком, щоб нитка обірвалася. Переможець отримує приз.
У цього конкурсу є й інший варіант. До ніг учасників можна прив'язати повітряну кульку. Учасники конкурсу повинні спробувати захистити свою кульку від зазіхань супротивника, а самі - спробувати наступити ногою на ворожу кульку так, щоб вона лопнула.