Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Вівторок 20 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - Офіціант! Горілки!

Думаємо, назва гри говорить саме за себе й розшифровувати його не варто. Тому без усяких "ліричних відступів" відразу пояснимо правила гри.
Вибирається пара: чоловік і жінка. Обом учасникам гри зав’язуються очі, після чого жінці (вона буде "офіціантом") вручаються чарка горілки й бутерброд, а чоловіка (він буде грати роль "клієнта") саджають на стілець.
Коли приготування закінчуються, "клієнт" повинен буде "зробити замовлення", іншими словами, сказати: "Офіціант! Горілки!" Суть гри полягає в тому, що офіціант повинен нагодувати свого клієнта, що також нічого не бачить. Зробити це, звичайно ж, буде дуже складно. Боїмося, що при цій грі не уникнути перемазування "клієнта" у бутербродній пасті. Можна порадити тільки взяти для такого бутерброда щось типу баклажанної ікри. Думаємо, що коли ви запросите своїх гостей на перегляд відеокасети, то "клієнт" і "офіціант", що не бачили один одного під час гри, будуть сміятися найбільше за всіх.
Конкурс на весілля - ресторан з екзотичною кухнею
Для участі в цій грі запрошуються чотири дами. Кожній із дам пропонують пов’язати фартух і продемонструвати свої кулінарні здібності — приготувати вишуканий салатик. Звичайно ж, ніякого салатику не зробити, якщо кожній дамі не вручити набір інгредієнтів, а також салатник, ножик і кухонну дошку.
Скажемо відразу: мова йде про ресторан з екзотичною кухнею, і тому набір продуктів повинен бути найекзотичнішим. Спробуй припасти для цього конкурсу що-небудь, що найменше сполучається між собою, наприклад крабові палички, апельсин, зелений горошок, томатний соус, морквину, цибулю, банан, небагато борошна, горіхів... ну й так далі. Для заправки замість майонезу або рослинної олії запропонуй скористатися будь-яким соком (так цікавіше!).
По команді ведучого дами починають творити свої кулінарні шедеври. Справа ускладнюється тим, що час строго обмежений: три-чотири хвилини, не більше. За цей час дами повинні встигнути приготувати салатики й заправити їх соком.
Настає час оцінювати результати.Оцінювати кулінарні шедеври екзотичної кухні також прийдеться чоловікам. Та дама, що приготувала салатик, схвалений більшістю чоловіків, оголошується переможницею. А приз свій вона отримає тільки тоді, коли у свою гру зіграють і чоловіки.