Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 21 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - повітряні кульки

Це дуже рухлива гра, при цьому грати в неї найкраще молоді. Наречений і наречена в цю гру не грають, але зате в них є шанс із захопленням спостерігати за ходом гри. Між іншим, дивитися на все це "неподобство" з боку буде дуже цікаво. Обов’язкова умова: повинна бути однакова кількість хлопців і дівчат.
У залі на невеликій (не більше половини метра) відстані друг від друга ставляться два стільці (з метою безпеки потрібно поставити стільці так, щоб не заважали їхні спинки, - боком - або взагалі замінити їх банкетками. За одним стільцем стають в шеренгу хлопці, за іншим - дівчата.
На початку гри включається весела музика. Поки вона грає, кожна дівчина й кожен хлопець по черзі повинні залазити на стілець, а потім злазити з нього, вертатися в шеренгу й займати місце в її хвості .
Потім музику раптово відключають. Ті хлопець із дівчиною, які в цей час залізли на стілець, не мають права зстрибувати з нього, поки не виконають вимогу ведучого.
З чого ця вимога складається? Ведучий дає їм повітряну кульку, яку вони повинні помістити між собою й притримувати без допомоги рук. По команді вони повинні обійнятися так міцно, щоб кулька луснула. Після цього вони можуть злізти зі стільців. Музика включається знову, і гра відновлюється.
Під час цієї гри може виникнути чимало смішних моментів. Як правило, запрошені на весілля хлопці й дівчата приходять парами, а при цій грі пари розбиваються й кожному учаснику доводиться обійматися не зі "своїм" партнером, із приводу чого під час гри нерідко відпускаються жарти.

Відгуки 

 
#2 Петро 11.10.2011 23:22
чудовий конкурс.
 
 
#1 таня 03.10.2011 17:51
клас!!!