Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Вівторок 20 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - російська рулетка

Брати участь у цій грі можуть п’ять-шість чоловік: самих сміливих, самих задерикуватих.
Щоб зіграти в цю гру, необхідно виконати кілька готувань. Почати можна з того, що розставити стільці спинками одне до одного так, щоб вони утворили коло (кількість стільців повинне рівнятися кількості учасників). На кожний стілець ставиться чарка, вміст якої своїм видом нагадує горілку. Однак це не зовсім так: у п’ять чарок (при шести учасниках) дійсно налита горілка, а от у шостій налита звичайна вода.
Учасники конкурсу стають навколо стільців, настроївшись на те, що їм доведеться ризикнути.
Гра починається: включається музика, під якою учасники починають ходити один за одним навколо стільців. Як тільки музика відключається (а це треба зробити раптово), кожен з гравців кидається до того стільця, біля якого він опинився в даний момент, і єдиним духом випиває вміст чарки. Той, кому дістається вода, вибуває із гри (попереджаємо відразу: ведучий повинен точно знати, де перебуває чарка з водою, інакше хитрий гравець, не бажаючи вибувати із гри, змовчить про те, що він пив не горілку).
Після першого туру російської рулетки один стілець і одна чарка прибираються. Далі все відбувається так само, як і минулого разу: одна чарка наповнюється водою. Гра припиняється тоді, коли залишається тільки один гравець. Він і оголошується переможцем.
У цієї гри є й більше жорсткий варіант: у п’ять чарок наливається горілка, а в шосту - спирт. У цьому випадку не прийдеться уважно спостерігати за гравцями: немає такої людини, яка, випивши нерозбавленого спирту не видала би себе з головою.

Відгуки 

 
#1 таня 03.10.2011 17:48
супер!!!!