Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Субота 17 березня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - що я тримаю в руках?

Треба вгадати предмет, який тобі підсунули, якщо в цей момент в учасників  зав'язані очі.
Отже, у грі можуть приймати участь всі бажаючі (тільки по черзі). Тому, хто більше за всіх хвалиться своїм умінням вирішувати будь-яку загадку, зав'язують очі, а потім дають йому в руки якийсь предмет (з цією метою можна взяти і що-небудь з смакоти).
Протягом десяти секунд гравець повинен визначити, що за предмет у його руках, на дотик. Не так-то це і просто, особливо коли знаєш, що підступні гості можуть підкласти тобі що завгодно: від бутерброду з ікрою до тюбика з клеєм і навіть ключів від машини.
Якщо протягом цих десяти секунд відгадати предмет не вдається, гравцеві дається друга спроба: протягом наступних п'яти секунд понюхати те, що знаходиться в його руках (заодно він може перевірити правильність вислову про те, що гроші не пахнуть, за тієї умови, що йому покладуть грошову купюру).
В ході цієї гри непогано буде присуджувати очки, особливо в тому випадку, якщо учасників гри не так вже й багато і вони мають можливість відгадувати "непізнані об'єкти" по кілька разів.
За кожне відгадування з першої спроби присуджується десять очок, з другої - п'ять, а з третьої - одне.
Той, хто набирає більшу кількість очок, проголошується переможцем і отримує той приз, який сам придумає: наприклад, шоколадні цукерки в тій же кількості, що і набрані очки (дуже сподіваємося, що він не зажадає горілки в тій самій пропорції).