Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Субота 17 березня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - тільки без рук

Гості стають у коло. Ведучий передає одному з них яблуко, причому учасник повинен утримати його між власним підборіддям і шиєю (або-плічем). Включається якась повільна музика, під яку учасник повинен передати яблуко поряд стоячому, причому останній повинен прийняти його без допомоги рук, тим же способом, що і перший учасник, тобто утримуючи його між підборіддям і шиєю. Таким чином яблуко передається по ланцюжку. У зловмисних власників фотоапаратів і відеокамер з'являється блискуча можливість зняти всі ці компрометуючі сцени, оскільки, передаючи один одному яблуко таким нестандартним способом, що стоять поруч змушені будуть вдаватися до дуже тісних обійм і мало не полум'яних поцілунків.
Той, хто не втримає яблуко, повинен буде заплатити фант: заспівати, станцювати, а то і перекинути чарку за твоє здоров'я і здоров'я свого нареченого.
У цієї гри є і варіант-конкурс. З учасників утворюються дві команди, які шикуються в дві шеренги обличчям один до одного. На "остаточному" пункті (тобто поруч з стоячими першими) на столиках ставляться підноси, на яких в процесі гри стане рости "натюрморт" з фруктів.
Самі фрукти (апельсин, яблуко, груша, банан, ківі і гроно винограду) дають тим гравцям, які в шеренгах є останніми.
Суть гри полягає в тому, щоб передати на піднос якомога більше фруктів без допомоги рук (в процесі передавання можна використовувати плечі, підборіддя, груди). Процес передачі виноградного грона, ясна річ, вимагає великої обережності. Та команда, у якої натюрморт на таці "вимальовувався" швидше, ніж в іншої, оголошується переможницею. На закінчення конкурсу гравці команд можуть з'їсти свої натюрморти або, вірніше, те, що від них залишиться після наполегливого передавання підборіддями та іншими частинами тіла.
І ще один варіант гри на ту ж тему. Всі бажаючі які хочуть взяти участь у цій грі діляться на дві рівні команди, кожній з яких вручається по яблуку середніх розмірів (або трохи більше середнього). Учасники кожної команди стають один за одним. По команді ведучого гравці починають передавати один одному яблуко, утримуючи його виключно в зубах (щоб не піддаватися спокусі, руки краще за все буде заховати за спину). І ще одна умова: повертатися один до одного гравці повинні всім корпусом, не відриваючи ніг від підлоги і не пересуваючи їх. Перемагає та команда, якій вдасться передати яблуко швидше, жодного разу його при цьому не впустивши і не порушивши жодного правила гри.