Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Четвер 26 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - тільки для свідків

Треба сказати, що без ігор для свідків не обходиться практично жодне весілля. Це й не випадково: свідки - люди особливі. На них покладений не тільки обов’язок розписатися в РАГСі, але й оберігати наречену від друзів нареченого, які так і хочуть повернути собі гроші, витрачені при викупі нареченої. Крім того, на багатьох весіллях саме свідки обходять гостей з мішком, збираючи в нього подарунки на користь нареченого та нареченої.
Таке привілейоване положення свідків серед числа інших гостей вимагає особливої до них уваги, у тому числі й особливих ігор.
Для гри, про яку ми тобі зараз розповімо, необхідно сире яйце. Суть гри полягає в тому, що хлопець і дівчина повинні прокотити це яйце через одяг один одного.
При цьому прокочувати яйце треба за певними правилами в певному ж напрямку: хлопець прокочує яйце через блузку або плаття дівчини (від правого рукава й до лівого рукава), а дівчина хлопцю - через штани (відповідно від краю правої штанини до краю лівої штанини).
Не говорячи вже про делікатність у цій грі, свідкам необхідно дотримуватися двох правил. ПЕРШЕ: при прокочуванні яйця через одяг по можливості притримувати його долонею міцно, а то впаде й розіб’ється.
ДРУГЕ: не радимо при прокочуванні стискати яйце занадто сильно: є ризик його розчавити, що буде, мабуть, ще неприємнішим, ніж упустити. У всякому разі, вивуджувати з колоші або рукава розчавлене сире яйце - робота кропітка й не занадто вдячна, тому що після весільного свята великого прання однаково не уникнути.
Все-таки ми сподіваємося на те, що свідки зуміють виявити спритність, достатню для того, щоб не заподіяти один одному ніякої шкоди.
У цієї гри є й свій варіант, що у принципі годиться не тільки для свідків, але й для будь-кого, що бажають взяти участь у грі.