Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 21 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - тісні обійми

Проводити цю гру найкраще серед вже сформованих пар хлопців і дівчат, оскільки вона вимагає неабиякої моторності, та й, крім того, без тісних обіймів у цій грі просто не обійтися (так що не будемо провокувати можливі сцени ревнощів, групуючи учасників гри за власним розсудом).
Всю гру краще проводити під повільну музику.
Учасники гри (однакове число хлопців і дівчат) поєднуються в пари й стають у звичайну танцювальну позицію: він обіймає її за талію, а вона обнімає його за шию. Однак під долоні (тобто ті частини тіла, яких вони торкаються) підкладається по невеликому (вистачить і половини альбомного аркуша) листочку паперу. Пари повинні танцювати так, щоб не випустити листочки паперу, міцно притискаючи їх до свого партнера.
Все просто? Насправді виявляється, що не так-то й просто. Як відомо, під час повільного танцю партнери мають тенденцію поступово зближатися. І от тепер вони будуть покарані за своє "негідну поведінку ", тому що по мірі зближення паперові листочки стануть підкладатися між партнерами там, де вони стикнуться. Листочки паперу прийдеться втримувати не тільки руками, але й коліньми, грудьми, плечима й навіть чолами й носами. Всі листочки треба втримати. Перемагає та пара, яка обліплена паперовими листочками, гордо завершує повільний танець, не розгубивши жодного з них.