Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Вівторок 20 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - у що сьогодні хто вдягнений

У грі беруть участь сімейні пари (бажано, щоб учасники гри були приблизно однакової комплекції, інакше їх можна буде занадто легко розпізнати навіть із зав’язаними очима).
Почнемо із представників сильної половини людства. Як пояснює ведучий, кожному з них треба буде розпізнати свою найдорожчу половину по одягу. Між іншим, чоловіки не особливо сильні у визначенні фасону одягу й матеріалу, з якого він зшитий. Найкраще вони розбираються в кольорі, але от саме цього-то ми їх і позбавимо, зав’язавши їм очі.
У процесі гри кожний шукає свою пару. Якщо проводити цю гру тоді, коли гості вже вимовили чимало тостів, підкріпивши їх відповідною кількістю спиртного, буде ще цікавіше, тому що далеко не всі з наших доблесних чоловіків у процесі поглинання алкогольних напоїв зберігають необхідну для гри ясність розуму.
Уявляєш, як дотепно було б прокоментувати їхні думки в цей момент? "Що ж сьогодні надягла на весілля моя дружина? Начебто б це була коротка спідниця... Або довга? Або зовсім не спідниця, а штани? Ні, не штани: штани зараз на мені..."
Після цього можна й помінятися ролями. Жінки поставлені в ще більш складне становище, тому що чоловічі костюми на дотик дуже схожі один на одного. Але все-таки ми сподіваємося, що ніжні жіночі ручки зуміють визначити одяг своїх чоловіків за якістю матеріалу а за тими ідеальними  "стрілочкам" на штанах, які самі вигладжували, збираючи своїх чоловіків на твоє весілля.

Відгуки 

 
#1 Валентина 26.01.2012 11:19
Чудовий конкурс!Обов"язково ним скористаюсь!!!