Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 21 лютого, 2018
Банер

Конкурс на весілля - веселі подарунки

Цю гру можна проводити у двох варіантах: усно й по картках. В будь-якому випадку гра пройде дуже весело. Важливо тільки проводити її тоді, коли гості ще в стані цілком тверезому (у буквальному значенні цього слова) мислити, оскільки в цій грі треба вміти й подумати і показати свою догадливість, а під винними парами, як відомо, це не дуже добре вдається.
ВАРІАНТ ПЕРШИЙ. У цій грі бере участь декілька пар. Ведучий запитує партнера, що б він подарував своїй партнерці. Гравець якийсь час думає, а після цього шепче на вухо ведучому свою відповідь. Партнерка (яка не знає, який подарунок для неї призначається) повинна оголосити, як вона розпорядиться цим подарунком. Після цього ведучий говорить, який подарунок загадав партнер.
Якщо партнерці вдається правильно "розпорядитися подарунком", то й вона, і її партнер отримують призи. Якщо ж це їм не вдалося, тоді можна викликати наступну пару, що претендує на те, щоб спробувати щастя.
Саме собою, що в цій грі часто відбуваються забавні курйози, коли партнерка неправильно "розпоряджається" подарунком, заявивши, що поріже в суп книгу або почастує друзів французькою туалетною водою, що їй подарує її поклонник.
ВАРІАНТ ДРУГИЙ. Та ж гра проводиться по картках. Заздалегідь потрібно заготовити картки з назвами подарунків і з позначеннями того, як ними розпорядитися (як ти розумієш, повинне бути рівна кількість і тих і інших карток).
От приклад таких карток.
Подарунки:
— мило,
— портрет коханої людини,
— м’ячик,
— горішки,
— хустинка,
— шарфик,
— конячка,
— морозиво,
— букет квітів,
— кошеня,
— гроно винограду.
Як ними розпорядитися:
— візьму із собою, йдучи у ванну,
— пригорну до свого серця й завжди буду носити із собою,
— підкину й піймаю,
— розгризу і з’їм без залишку,
— покладу в кишеню,
— вигладжу й пов’яжу на шию,
— сяду верхи,
— покладу в холодильник,
— поставлю на стіл і буду милуватися,
— візьму на руки й погладжу,
— з’їм сама й поділюся з коханою людиною.
Сама гра проходить так. Ведучий дає можливість витягнути картку з подарунком одному з учасників. Той читає вголос назву подарунка й говорить, кому хотів би його адресувати. Той, у свою чергу, витягає картку, на якій написано, як розпорядитися подарунком.
- У ході цієї гри ти з подивом довідаєшся, що гроно винограду можна пригорнути до серця й завжди носити із собою, кошеня взяти у ванну, а мило - розгризти й з’їсти без залишку.