Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Неділя 18 березня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - збрешу і не почервонію

Скільки б не привчали нас свого часу батьки до того, щоб ми завжди говорили правду, і тільки правду, все ми якось примудрилися навчитися брехати. Взагалі-то, ніхто не буде сумніватися в тому, що чесність - це чудова якість, але ось у весільній атмосфері, коли вже чимало тостів було сказано, можна і прибрехати небагато. А так як брехати вміють всі без винятку, у грі можуть взяти участь усі гості.
Перш за все треба визначитися з темою, м'яко кажучи, фантазій. Темою може стати що завгодно: подорож, зустріч з кумиром, професія, полювання, рибалка і так далі. Головне - вибрати тему так, щоб потім можна було б як слід "розвернутися".
Учасникам гри потрібно дати хвилинку на роздуми, після чого можна і починати. Можливо, що самий сміливий викличеться сам, але якщо цього не відбудеться, учасникам гри можна буде елементарно порахуватися (доведеться згадати пору глибокого дитинства і разом з нею лічилки).
Той, на кого випав жереб, починає свою розповідь словами: "Одного разу я ... ' - Після чого починає натхненно брехати. Саме головне: розповідь, не дивлячись на всю нереальність описуваних подій, повинна бути більш-менш логічною.
Чомусь, коли тобі пропонують трохи по-брехати, словниковий запас зменшується, як устриці в лимонному соку, і людина, яка в інших ситуаціях здатна брехати до посиніння, раптом починає запинатися. Щодо цього потрібно встановити суворий регламент: якщо учасник гри замислюється більше ніж на півхвилини, право на те, щоб набрехати з три короби, переходить до наступного учасника.
Після того, як всі прослухали розповіді на задану тему, самі учасники гри (благо, це весь склад гостей) можуть визначити, у кого байка вийшла краще. Переможцю присвоюється звання барона Мюнхгаузена, перевершити якого в мистецтві брехні, як відомо, дуже складно (якщо взагалі можливо).