Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Неділя 18 березня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - Золушкіна туфелька

В цій грі оцінюється вміння чоловіка надягати туфельку на витончену жіночу ніжку. Причому не просто так, а з зав'язаними очима, що, погодься, непросто зробити, враховуючи те, як буде проходити гра.
Отже, учасниці гри сідають в ряд і знімають по одній туфельці (з однієї і тієї ж ноги). Всі туфельки безладно складають в одному місці. Учасникам гри - чоловікам - (їх вибирають за кількістю учасниць, кожен учасник і учасниця утворюють ігрову пару) зав'язують очі. По команді ведучого учасники гарячково починають шукати туфельки своїх обраниць.
Після того як туфелька буде знайдена, учасник повинен буде знайти свою " половину" і спритно надягти їй на ногу туфельку. Перемагає той, хто зробить це швидше за всіх і при цьому з зав'язаними очима ж надіне туфельку на ногу її законній власниці.
Без смішних ситуацій тут просто не обійдешся. Думаємо, що під час гри виникне чимало моментів, коли знайдена туфелька буде надягнуто не на ту ногу або на ту ногу одягнуть не ту туфельку.
На закінчення гри учасникам розв'язують очі, щоб вони змогли помилуватися на справу рук своїх. Картина може виявитися для них найнесподіванішою.