Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
П'ятниця 20 квітня, 2018
Банер

Подолай перешкоди

В цій грі беруть участь два або три гравці, які дійшли "до кондиції".
Суть гри полягає в наступному. Перед кожним учасником встановлюють кілька перешкод, які він повинен буде подолати. Так, наприклад, це може бути пряма лінія, яка малюється на підлозі за допомогою звичайної крейди і за якою учаснику гри належить пройти твердим, упевненим кроком, не сходячи з лінії (внаслідок алкогольного сп'яніння зробити це буде досить важко).
Друга перешкода може являти собою стільці або (для запобігання травм) кеглі, розставлені в лінію з тим розрахунком, щоб учасник гри зміг оминати їх то з одного, то з іншого боку (думаємо, що після неабиякого прийняття "за кадик" зробити це буде не так складно, головне - потрапити в ритм).
Третя перешкода - це мотузка, простягнута між двома стільцями (або дотримується двома більш-менш тверезими помічниками) низько-низько, з тим розрахунком, щоб добряче напідпитку учасник ледве-ледве міг пройти під нею, зігнувшись у три погибелі. Висоту перешкоди треба по можливості розрахувати точніше, інакше учасник ризикує втратити рівновагу і пропахати власним носом N-ну кількість паркету в залі.
І нарешті, четверту перешкоду на противагу третій: мотузка простягається між двома стільцями так високо, щоб учасник зміг перестрибнути через неї, не заплутавшись у ній.
Кожен учасник повинен добре запам'ятати розташування перешкод, щоб потім зуміти подолати їх навіть із закритими очима.
Гра починається: кожному учаснику зав'язують очі, і він починає своє подолання ... Однак це тільки так здається. Насправді ж гра "Подолай перешкоду" грунтується на підступі: у той час як учаснику зав'язують очі, помічники, яких обирає ведучий (вони, на відміну від учасників, повинні бути в здоровому глузді та твердій пам'яті), просто-напросто прибирають зі шляху учасника всі перешкоди.